INFORMÁCIÓ
TAGSÁG
KEZDŐLAP

INGYENES KIADVÁNYOK

A következő ingyenes ismeretterjesztő kiadványokat szívesen elküldjük Önnek, ha e-mailben elküldi a levelezési címét és megírja, hogy melyik kiadványunkat szeretné megkapni.
E-mail címünk: krisztusegyhaza@gmail.com

- Paul McClung: Az Újtestamentumi Egyház Helyreállítása (Restoring the New Testament Church)
Ez a könyv a Krisztus Egyházának arról az ösztönző fáradozásáról szól, ami arra hívja a gyülekezeteket, hogy térjenek vissza az újszövetségi példához, hogy a gyülekezet abban a formában létezhessen, ahogy azt Jézus felépítette, és itt hagyta a földön.

- Isaac Hamilton: Hogyan juthatunk a mennyekbe
Ez egy munkafüzet, ami a következő témák tanulmányozásában nyújt segítséget: bűn; Krisztus; hogyan lehet valakinek örök élete; bemerítkezés; Krisztus gyülekezete; Isten imádata; a keresztény élet, és még sok más téma.

További ingyenesen elérhető ismeretterjesztő anyagokkal kapcsolatos információért nézze meg a jövőben is honlapunkat, amit folyamatosan bővítünk.

Krisztus Budapesti Egyháza

1122 BUDAPEST